Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map
Niedziela, 20 listopada 2016 | 20:09:26 Dziękuję ekipo DietMap!
Witajcie!
Co prawda nie wykupiłam już kolejnego abonamentu DietMap, ale dzięki Wam udało mi się uzyskać coś więcej, niż tylko przetrwać dłuższy czas na diecie. Dzięki Wam nauczyłam się zdrowo odżywiać, dzięki Wam wiem teraz, co jest dla mojego organizmu dobre, a co niekoniecznie dobre... Również dzięki Wam zmobilizowałam się do regularnych ćwiczeń. Dziś już nie wyobrażam sobie siebie bez uprawiania sportu, nie wyobrażam sobie siebie bez zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki Wam jem regularnnie 4 posiłki dziennie, dzięki Wam wreszcie jestem naprawdę szczęśliwa, bo w końcu akceptuję siebie! Bo w końcu polubiłam siebie, a dzięki temu inne jest całe otoczenie. Nagle zaczęłam poznawać nowych ludzi, nagle stałam się bardziej pewna siebie, nagle wszystko zaczęło się układać.
Nie wiem, czy tak byłoby również, gdybym wtedy 30 marca nie wykupiła Waszej Diety... Wtedy ważyłam 83 kg i już nie mieściłam się w rozmiar 42. Dziś ważę co prawda 67 kg, ale podobno wyglądam na trochę mniej :D i noszę rozmiar 36/38. Waga już tak nie spada, ale za to nadal lecą w dół centymetry, bo dużo ćwiczę :).

To Wasza zasługa! Dziękuję!

P.S. Jeżeli ktoś z początkujących użytkowników DietMap zastanawiałby się kiedyś, czy diety tu proponowane są skuteczne, to jestem żywym przykładem, że tak! Naprawdę warto spróbować! WYstarczy jedynie troszkę samozaparcia i wiary w siebie! Powodzenia!

:)


Komentarze (1)
Poniedziałek, 21 listopada 2016 | 13:47:08 ankowalczyk 325

Arszemeliko, niezmiernie nam miło, że mogliśmy z Tobą dzielić kawałek życia, wspólnej drogi o lepszą Ciebie. Jesteśmy dumni, że nasza dieta, kawałek pracy i serca, jakie codziennie wkładamy w diety, artykuły i rzepisy nie idzie "na marne" i służy Wam właśnie drodzy użytkownicy. Jesteśmy dla Was, a takie wiadomości zdecydowanie dodają nam skrzydeł. Życzymy dalszej pracy nad sobą, swoim samopoczuciem i zdrowiem. Bo dieta to sposób myślenia i styl życia!! :) Do miłego! Pozdrawiamy serdecznie, cała ekipa DietMap