Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapPiątek, 5 grudnia 2014 | 18:15:50 coś o mnie...
Jestem tutaj od wczoraj :)
szukałam w necie czegon nowego. od dwóch lat próbowałam schudnąć z Vitalią. Napoczatku było ok :)
Minus 10 kg super wynik. Wszystko wróciło a ja rosnę i rosnę... Ciekawe jak mi pódzie tutaj ?? dieta jest dużo tańsza ,ale czy skuteczna??? czy portal wciagnie mnie na tyle by sie udało??? wszystko jest inne i nowe.... Może cos nowego bardziej mnie zmotywuje?? Nie ma tu zbyt wielu użytkowników -może i lepiej??

o sobie : odkąd przestałam palic osiem lat temu ( za parę dni w święta bedzie rocznica) rosnę i rosnę i tak przybyło mi ponad 15 kg. Może to wina wieku, może genów a może moja?? Jedno wiem . Coraz bardziej się czuję z tą otyłością gorzej. Coraz bardziej mi to przeszkodza. Czuję sie gorsza, nie atrakcyjna - do niczego . I do tego syndrom pustego gniazda ..... wieczorem zajadam chipsami , lampką wina.... wow Trzeba mieć te swoja czteerdzieści cztery by zrozumieć.. Trzeba mieć trójkę dzieci i męża i pokonać pustkę i samotność... Nie zrozumie mnie nikt kto nie przezył tego co ja .
Pełna nadziei na lepsze jutro tutaj i tam , teraz i potem zaczynam walkę z tym moim złem....
Na następne święta BĘDĘ JUŻ MOCNIEJSZA a one na wiosnę...
czas start !!!


Komentarze (6)
Sobota, 6 grudnia 2014 | 12:00:26 anulka 31

Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! Ja tez niedawno miałam refleksję odnośnie swojego stylu życia i zrobiłam porządny rachunek sumienia, przewartościowałam kilka rzeczy i chcę zmian! Głęboko wierzę, ze nam się uda! Powodzenia :)

Poniedziałek, 8 grudnia 2014 | 09:59:26 aikorzekwa 4

Cześć, pozdrawiam. Ja również odchudzałam się z Vitalią. Dlaczego nie poszło ci dobrze z odchudzaniem u nich?Pozdrawiam.

Poniedziałek, 8 grudnia 2014 | 12:07:36 _nisia 28

tez jestem ciekawa, bo jakiś czas temu zastanawiałam się czy nie kupić ich diety, ale znajoma poleciła mi dietmap i zaryzykowałam, póki co mniej o 2,8 kg i od 3 dni brak zmian... mam nadzieje, że dalej bedzie dalej w dół

Wtorek, 9 grudnia 2014 | 20:17:38 tulipanek2006 1

Cześć, ja zaczynam od jutra- jestem bardzo zmotywowana - mamy tyle samo lat co Ty i podobne refleksje .Życzę Tobie i sobie wytrwałości i liczę na to że wraz ze straconymi kilogramami zmieni się to smutne postrzeganie rzeczywistości.Trzymaj się cieplutko..

Piątek, 4 marca 2016 | 12:24:56 kasia1704 7

Trzymam kciuki! Powodzenia :-) I zapraszam na swojego bloga :-)