Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

przepis

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2015-10-04
Niedziela, 11 października 2015 | 11:12:40 odpowiedz cytuj
witam
w mojej diecie nie mam przepisu na zupę krem z selera, proszę o dodanie
Pozdrawiam
Odpowiedzi (13)
Administrator
Piątek, 30 października 2015 | 12:22:33 odpowiedz cytuj
Dzień dobry.

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie problemu. Tę usterkę już naprawiliśmy. Sprawdzony przepis jest już dodany i uzupełniony.

Pozdrawiam:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2015-10-20
Poniedziałek, 14 grudnia 2015 | 15:51:10 odpowiedz cytuj
Witam.

Czy jest możliwość zaimportowania wybranego przepisu z zakładki "przepisy" do własnego planu żywieniowego czy bazy produktów? Widzę, że w tej zakładce jest np. przepis na placuszki bezglutenowe z banana, którego nie mam w bazie produktów.

Pozdrawiam
Administrator
Piątek, 18 grudnia 2015 | 10:25:46 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

sprawdziliśmy Pani problem i dokonaliśmy działań, mających na celu jego usunięcie. Od teraz swobonie może Pani zaimportować do swojego planu żywieniowebo Bezglutenowe placuszki z bananem. Dziękujemy za zgłoszenie problemu.

Pozdrawiam:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-05-02
Piątek, 20 maja 2016 | 15:46:13 odpowiedz cytuj
Witam,
Ja też mam kłopot z zaimportowaniem wybranego przepisu z zakładki "przepisy" do własnego planu żywieniowego. W "przepisach" są dania, które mnie interesują, a nie da sie ich właczyć do mojego planu. Prosze o wskazówki lub "naprawę" błedu.

Pozdrawiam
Barbara
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 9
Dołączyła: 2016-05-12
Piątek, 20 maja 2016 | 23:36:56 odpowiedz cytuj
Witam, dodałam własny przepis ale nie mogę go użyć w diecie. :(
Pozdrawiam
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-05-02
Wtorek, 31 maja 2016 | 16:50:36 odpowiedz cytuj
Piątek, 18 grudnia 2015 | 10:25:46 Administrator pisze:

Dzień dobry,

sprawdziliśmy Pani problem i dokonaliśmy działań, mających na celu jego usunięcie. Od teraz swobonie może Pani zaimportować do swojego planu żywieniowebo Bezglutenowe placuszki z bananem. Dziękujemy za zgłoszenie problemu.

Pozdrawiam:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
czy jest szansa, aby ktoś mnie poinstruował jak zaimportować przepisy z głównej strony do mojego planu żywieniowego?
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2016-09-27
Sobota, 1 października 2016 | 10:18:52 odpowiedz cytuj
Mam ten sam problem, nie da się importować przepisów do planu żywieniowego? Trochę to bez sensu, bo ilość przepisów w planie żywieniowym jest mocno ograniczona, a cała lista przepisów zawiera wiele naprawdę świetnych propozycji.
Administrator
Czwartek, 6 października 2016 | 09:19:03 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

obecnie nie ma możliwości zaimportowania przepisów propnowanych na portalu do aktualnych planów żywieniowych. Jednakże zastanawiamy się nad uzupełnieniem naszego programu o tę funkcjonalność. Diękujemy zatem za zgłoszenie problemu oraz dawkę inspiracji do poprawy funkcjonowania naszego portalu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-10-25
Niedziela, 6 listopada 2016 | 14:59:11 odpowiedz cytuj
Bardzo przydałaby się możliwość importu przepisów forumowiczów :) Znajdują się tam świetne opcje zamienne a wprowadzanie ich samodzielnie jako moje dania zajmuje dużo czasu. Czekam na wprowadzenie tej funkcji :)
Administrator
Poniedziałek, 7 listopada 2016 | 09:26:40 odpowiedz cytuj
Niedziela, 6 listopada 2016 | 14:59:11 zielona17_17 pisze:

Bardzo przydałaby się możliwość importu przepisów forumowiczów :) Znajdują się tam świetne opcje zamienne a wprowadzanie ich samodzielnie jako moje dania zajmuje dużo czasu. Czekam na wprowadzenie tej funkcji :)

Wciąż pracujemy nad rozwojem funkcjonalności naszego produktu, dlatego wszelkie tego typu uwagi są dla nas bardzo cenne. Dziękujemy serdecznie za sugestię, dzięki takim wiadomościom jesteśmy w stanie udoskonalać nasz produkt wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2017-01-27
Wtorek, 31 stycznia 2017 | 08:00:07 odpowiedz cytuj
Widzę, że nadal nie można importować własnych przepisów do planów żywieniowych. Po co zatem funkcjonalność własnych przepisów ???
Może większa ilość wpisów w tym zakresie sprawi, że administratorzy w końcu dodadzą taką funkcjonalność (włączanie własnych przepisów do planu żywieniowego).
Administrator
Wtorek, 31 stycznia 2017 | 12:46:10 odpowiedz cytuj
Dzień dobry, opcja ta dostępna jest za pośrednictwem kliknięcia w "Mój schowek". Następnie, zostanie Pan przekierowany na stronę, gdzie na górze, w zakładkach kolumnowych znajdują się "moje posiłki" i "moje produkty". Tutaj właśnie, w zależności od rodzaju dodawanego surowca/potrawy, dołącza Pan własne proozycje, które potem, za pośrednictwem funkcji "wymień posiłek", może Pan włączyć do swojego planu żywieniowego.

Pozdrawiam,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-04-11
Wtorek, 30 maja 2017 | 13:46:58 odpowiedz cytuj
Proszę o umożliwienie importowania przepisów z listy na stronie głównej do mojego konta - lub, jeżeli już jest taka możliwość, o kilka słów instrukcji. Pozdrawiam serdecznie

Zaloguj się aby dodać post.