Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

Znikające posiłki.

Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 5
Dołączył: 2016-05-05
Środa, 11 maja 2016 | 17:45:37 odpowiedz cytuj
Pojawia się jakiś straszny chochlik, który kasuje posiłki z danego menu. Dziś np. miałem łososia... i teraz patrze aby sprawdzić przepis i go nie ma.
Odpowiedzi (4)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-03-26
Czwartek, 12 maja 2016 | 08:46:54 odpowiedz cytuj
U Ciebie znikają posiłki, a u mnie cała dieta.Na początku maja przedłużyłam dietę o kolejne 3 mce ,zrobiłam przelew dieta była a teraz mój plan żywieniowy zniknął kompletnie i na moim profilu nie ma diety.
Płeć: kobieta
mar
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-08-02
Czwartek, 11 sierpnia 2016 | 20:53:30 odpowiedz cytuj
A mnie zniknęła kawa z mlekiem, i z posiłków które sobie zmieniłam i z listy produktów. Co mam z tym zrobić?
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-04-03
Środa, 17 sierpnia 2016 | 12:23:46 odpowiedz cytuj
Ja zauważyłam pewną zależność, gdy zmieniamy sobie sugerowany plan żywieniowy na dany dzień.
Jeśli np o godzinie X zmienisz sobie posiłek na bardziej kaloryczny, to:
- nie zmieni sie skład posiłków które wg planu mieliśmy SPOŻYĆ do godziny X
- zmienią się posiłki zaplanowne PO GODZINIE X, na mniej kaloryczne
- zmieni sie skład posiłków na następny dzień (również na mniej kaloryczne)

Jeśli napiszemy o np 13.00 że zamierzamy zjeść na kolację o 20.00 zbrodniczy sernik (400 kal.), to system to łyknie, ale zmieni zawarość kaloryczną posiłków od 13 do 20, żeby jakoś zniwelować te sernikowe kalorie.
Jesli za chwilę zapiszemy, że zjedliśmy także na obiad o 13 schabowego zamiast jabłka, to system wywali nam zaplanowany na późniejsza godzine sernik, aby upchać gdzieś kalorie ze schabowego.

Chcąc być w zgodzie z faktycznym stanem rzeczy zapisuję wszystkie zmiany w diecie nie: jako WYMIANY POSIŁKÓW, a PRZEKĄSKI. Wieczorem kasuję niezjedzone grzecznie posiłki i jako zapisuję jako przekąski z godz 23.30 (czyli: nie do zmieniena przez system) serniki i schabowe, które faktycznie zjadłam tego dnia.
System koryguje mi liczbę kalorii następnego dnia.

To obejście "kasowania zapisanyc posiłków" na piechotę, ale nie znalazłam lepszego.
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 18
Dołączyła: 2016-12-26
Poniedziałek, 23 stycznia 2017 | 14:33:40 odpowiedz cytuj
Środa, 17 sierpnia 2016 | 12:23:46 Grenada iwona.wu@wp.pl pisze:

Ja zauważyłam pewną zależność, gdy zmieniamy sobie sugerowany plan żywieniowy na dany dzień.
Jeśli np o godzinie X zmienisz sobie posiłek na bardziej kaloryczny, to:
- nie zmieni sie skład posiłków które wg planu mieliśmy SPOŻYĆ do godziny X
- zmienią się posiłki zaplanowne PO GODZINIE X, na mniej kaloryczne
- zmieni sie skład posiłków na następny dzień (również na mniej kaloryczne)

Jeśli napiszemy o np 13.00 że zamierzamy zjeść na kolację o 20.00 zbrodniczy sernik (400 kal.), to system to łyknie, ale zmieni zawarość kaloryczną posiłków od 13 do 20, żeby jakoś zniwelować te sernikowe kalorie.
Jesli za chwilę zapiszemy, że zjedliśmy także na obiad o 13 schabowego zamiast jabłka, to system wywali nam zaplanowany na późniejsza godzine sernik, aby upchać gdzieś kalorie ze schabowego.

Chcąc być w zgodzie z faktycznym stanem rzeczy zapisuję wszystkie zmiany w diecie nie: jako WYMIANY POSIŁKÓW, a PRZEKĄSKI. Wieczorem kasuję niezjedzone grzecznie posiłki i jako zapisuję jako przekąski z godz 23.30 (czyli: nie do zmieniena przez system) serniki i schabowe, które faktycznie zjadłam tego dnia.
System koryguje mi liczbę kalorii następnego dnia.

To obejście "kasowania zapisanyc posiłków" na piechotę, ale nie znalazłam lepszego.
Dobry pomysł.
Jestem na początku mojej przygody z dietą
i już dokonywałam korekt w jadłospisie
tzn zamieniałam produkty.

Zaloguj się aby dodać post.