Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Funkcjonalności programu (34)
     
     

Reklama na wyrost

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-05-21
Piątek, 21 października 2016 | 10:06:50 odpowiedz cytuj
Po użytkowaniu przez kilka tygodni programu dietmap mam wrażenie, że znajduje się on dopiero w wersji beta, która nie powinna być sprzedawana jako pełny produkt. Stwierdziłam między innymi następujące błedy lub odstępstwa od obiecanych funkcjonalności:
błędne wyliczenia kaloryczności diety w stosunku do tej wynikającej z gramatury makroskładników, co sprawia, że cel diety nie jest realizowany błedne podsumowania wartości makroskładników w poszczególnych posiłkach (np. dwa razy więcej białka, niż wynika ze składników), przez co użytkownik wprowadzany jest w błąd monotonność diety, np. ten sam obiad pojawiający się 2-3 razy w ciągu tygodnia lub duża powtarzalność posiłków brak filtrów tani i szybki w opcjach wymiany posiłków, mimo że praktyczne wskazówki sugerują taką możliwość obiecana opieka dietetyka ogranicza się do nieregularnych odpowiedzi na forum na zadane pytania zmiana diety (np. ze zbilansowanej na wegetariańską) powoduje usunięcie całej dotychczasowej historii, bez żadnego ostrzeżenia ze strony programu, mimo że przy zakupie abonamentu podkreślane jest, że wybór nie jest ostateczny i w każdej chwili można ją zmienić brak możliwości dodawania posiłków z przepisów do ulubionych, mimo obiecanej funkcjonalności (funkcjonuje jedynie okrężną drogą - poprzez kalkulator kalorii i dodanie jako ulubiony produkt) w aplikacji mobilnej w kontrolerze wagi dodawać można jedynie pełne kilogramy, przecinek nie funkcjonuje
Korzystanie z programu jest ogólnie bardzo przyjemne, ale ogromne błędy w wyliczeniach i monotonność posiłków sprawiają, że o wiele aspektów diety trzeba dbać na własną rękę poprzez samodzielne zmiany i obliczenia. Jak dla mnie, dostarczony produkt nie wywiązuje się z reklamowanych właściwości.

Proszę o odniesienie się do poszczególnych punktów i naprawienie błędnie działających funkcjonalności.

Pozdrawiam
Odpowiedzi (2)
Administrator
Piątek, 21 października 2016 | 11:30:53 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

skontatowałam się z Pania mailowo dwukrotnie. W swych wiadomościach odniosłam się do Pani reklamacji. Z niecierliwością czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie:
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-05-21
Poniedziałek, 31 października 2016 | 08:46:39 odpowiedz cytuj
Kolejne 10 dni minęło. Rozwiązania problemu, na którym opiera się cała dieta brak. Czy nie powinni Państwo informować użytkowników, że dostarczacie im jadłospis nie spełniający obiecanych założeń?

Zaloguj się aby dodać post.