Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

obniżenie kalorii na dzień

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-02-26
Niedziela, 26 lutego 2017 | 16:06:02 odpowiedz cytuj
Witam,
ustawiając profil zaznaczyłam że chcę schudnąć - wybrałam dietę wygodną, a wskazano mi kaloryczność na poziomie 2600 kcal !!! jak można to zmienić???
Odpowiedzi (3)
Administrator
Czwartek, 2 marca 2017 | 12:07:32 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

analizując Pani profil dotyczącą zredukowania dziennej podaży energii zauważyłam, iż generując nową dietę nie ustawiła Pani celu redukcji masy ciała. Wykorzystując to narzędzie może Pani ustalić ilość kilogramów, których chciałaby Pani się pozbyć, jak również dokładny, przeznaczony na to zadanie, czas. Na Pani profilu wygenerowana dieta nie zakłada planowanego spadku wagi, a więc deficytu energetycznego. Aby poprawić to ustawienie, należy kierować się poniższymi wskazówkami.

Mianowicie, na początku należy kliknąć na button "ustaw nową dietę", który znajduje się po lewej stronie pod avatarem. Następnie klikamy w opcję "Chcę schudnąć", wybieramy żądaną dietę, następnie precyzujemy ustawienia profilu (masę ciała, wzrost, poziom aktywności fizycznej itp) i zatwierdzamy je klikając przycisk "dalej". Następnie program przenosi nas do okienka z ustawieniami celu odchudzania. Ustawiamy na "suwaku" dokładną liczbę kilogramów, jakich chcemy się pozbyć, a na dole strony precyzujemy czas, w jakim chcemy to osiągnąć (data rozpoczęcia i data zakończenia diety), a następnie klikamy "dalej" i "wygeneruj nową dietę".

Postępując według powyższych wskazówek, z całą pewnością uda się Pani ustawić cel odchudzania, a tym samym obniżyć dzienną podaż kalorii w diecie.

W razie dodatkowych pytań lub problemów zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-01-05
Wtorek, 7 marca 2017 | 16:28:32 odpowiedz cytuj
mam diete w chorobie Hashimoto jaka jest dopuszczalna dzienna liczba kalorii. przeglądając mój plan żywieniowy zauwazyłam,że po tygodniu tych kalorii jest więcej. W opcji kontroler wagi wpisałam wagę ale niestety mogłam wpisać tylko kg bez cyfr po przecinku czy można to zmienić i jak czesto powinnam sie ważyć
Administrator
Środa, 8 marca 2017 | 12:09:30 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,
dobowe zmiany kaloryczne są po prostu nieuniknione ze względu na duże zróżnicowanie produktów. Wahani są nieznaczne, nawet 50 kcal nie robi znacznej różnicy.

Jeśli chodzi o kontroler wagi, możemy tak wpisać części dziesiąte kilograma, jedynie zamiast przecinka roszę użyć kropki. Ważyć powinniśmy się nie częśćiej niż raz w tygodniu.

W razie dodatkowych pytań, służę pomocą.

Pozdrawiam,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.