Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Suplementy wspomagające odchudzanie (9)
     
     

Dobór suplementów

początkujący
posty: 2
Dołączył: 2018-03-01
Piątek, 1 czerwca 2018 | 00:45:45 odpowiedz cytuj
Hej! Krótkie pytanie - nie interesują mnie za bardzo reklamowane suplementy, chciałabym się natomiast dowiedzieć, czy jako kobiecie nie zaszkodzą środki typu np. spalacze tłuszczu. Planuję wprowadzić do diety suplementy typu białko itp, ale nie ukrywam, że zależy mi na czasie i na efektach. Szukam czegoś sprawdzonego co przyspieszy cały proces, ale nie będzie miało negatywnego wpływu na zdrowie.
Odpowiedzi (2)
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2018-06-11
Środa, 1 sierpnia 2018 | 14:39:29 odpowiedz cytuj
A dlaczego miałyby zaszkodzić? Nie zaszkodzą, trzeba tylko pilnować, żeby je przyjmować zgodnie z instrukcją i nie przesadzać z ilością. Przedtreningów są ogólnie super, kto nigdy nie spróbować, ten nie będzie potrafił sobie wyobrazić jakiego niesamowitego kopa one dają. Trening po czymś takim jest jak armageddon, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Jeśli miałabym Ci polecić coś konkretnego to to co sama zażywałam, np. Black Annis. Znajdziesz na prohormones.pl, swoją drogą polecam ten sklep jeśli chodzi o suple. Uważaj co i gdzie kupujesz, kieruj sie opiniami, bo zdrowie masz tylko jedno. I najlepiej doradź się trenera.
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2018-06-11
Środa, 1 sierpnia 2018 | 15:32:16 odpowiedz cytuj
A jeśli miałabym polecić coś konkretnego to Warrior Crea Pump z Warrior Labs. Bardzo dobry i skuteczny, wpływa na silne ukrwienie mięsni.

Zaloguj się aby dodać post.