Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map

Funkcjonalności i korzyści

DietMap to wiele funkcjonalności, które ułatwią osiągnięcie upragnionej wagi. Pamiętaj, że dieta jest naprawdę skuteczna dopiero wtedy, gdy jesteś w stanie na niej wytrwać. Aby tak się stało, jej zalecenia muszą być dopasowane do twoich codziennych upodobań i stylu życia.

DietMap daje Ci ogromną swobodę w dostosowaniu idealnego planu żywieniowego. Już na początku wybierasz rodzaj diety, którą będziesz realizować.

Sama określasz liczbę i porę spożywanych posiłków, aktywność fizyczną oraz szereg innych preferencji. Największą zaletą jest jednak to, że sama decydujesz ile chcesz schudnąć i w jakim czasie zrealizujesz swój cel!

Możliwości DietMap

Z programu DietMap możesz korzystać zarówno na naszej stronie internetowej jak i za pomocą aplikacji na smartfon i tablet. Dzięki synchronizacji danych, zmiany, które wprowadzasz w swoim profilu, natychmiast zostaną zaktualizowane na wszystkich urządzeniach. Umożliwia to swobodne korzystanie z DietMap gdziekolwiek jesteś!

Rozpocznij odchudznie z DietMap

Poznaj jeszcze dokładniej wszystkie
możliwości DietMap:

Plan żywieniowy

Plan żywieniowy

To codzienny jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb. Każdy dzień twojego planu to lista konkretnych posiłków wraz z gotowymi przepisami.

Tutaj otrzymasz informacje na temat liczby spożywanych kalorii oraz składników odżywczych (białko, węglowodany, tłuszcze, błonnik).

Ogromną zaletą diety DietMap jest jej elastyczność! Program na bieżąco uwzględnia wprowadzone przez Ciebie zmiany i modyfikuje dietę tak, by jej podstawowe założenia pozostały niezmienione. Umożliwia to dalszą, skuteczną realizację założonego celu.

Plan żywieniowy Rozpocznij odchudznie z DietMap

Nie masz ochoty na konkretny posiłek? Wymień go na inny dostępny w naszej bazie! Program zaproponuje Ci ogromną liczbę posiłków o podobnej wartości kalorycznej.

Jeżeli jednak zjadłaś więcej, nie przejmuj się. Po wprowadzeniu posiłku o wyższej kaloryczności (np. dużej pizzy Smile) nasz program szybko przeliczy wartości odżywcze i sam dostosuje dalszy plan twojego odchudzania.

DietMap umożliwia Ci sprawne zarządzanie dietą! Dodawaj posiłki do ulubionych i jednym kliknięciem wprowadzaj je do swojego planu. W podobny sposób twórz kompozycje własnych dni. Dzięki temu osiągniesz upragnioną wagę jedząc to co lubisz!

Program DietMap to kompletna baza przepisów, które ułatwią przygotowanie wszystkich potraw twojej diety.

Potrafisz gotować? Lubisz odważne eksperymenty w kuchni? Dodawaj własne potrawy i wykorzystuj je w swojej diecie! Dodatkowo, po pozytywnej ocenie dietetyka, twój przepis może trafić do ogólnej bazy posiłków! Dzięki temu stanie się dostępny dla wszystkich użytkowników naszego programu!

Dodatkowe funkcjonalności:

  • Lista zakupów to bardzo przydatne narzędzie w codziennym życiu. Na podstawie posiłków twojego planu żywieniowego DietMap automatycznie wygeneruje listę produktów niezbędnych do ich przygotowania. Tutaj w każdej chwili możesz dodać, usunąć, wymienić lub zmienić ilość poszczególnych produktów.

  • Moje wyniki to miejsce, gdzie możesz w każdej chwili sprawdzić bilans swojej diety. Tutaj otrzymasz informacje na temat liczby spożywanych kalorii oraz innych składników odżywczych w podziale na konkretne dni.

  • Kontroler wagi śledzi na bieżąco stan Twojej wagi i postępy, jakich dokonujesz. Tutaj na własne oczy zobaczysz jak dzień po dniu realizujesz cel swojego odchudzania.

  • Historia diety pokazuje wszystkie zmiany wprowadzone w planie żywieniowym przez cały okres trwania diety. Przydatna funkcja gdy zapragniesz wrócić do elementu, który np. został usunięty.

  • Kalkulator kalorii pozwoli Ci szybko znaleźć konkretne danie/potrawę/produkt o określonej wartości energetycznej. Tutaj możesz także sprawdzić ile kalorii ma dane danie/potrawa/produkt.

  • Wskaźniki wagi pozwalają Ci na bieżąco obserwować wskaźniki twojej wagi: BMI, Lorenza, Broca, Waist-hip ratio.

  • Baza produktów to pełne zestawienie wszystkich produktów i potraw. Pogrupowane są one według określonych kategorii – od pieczywa, owoców i warzyw po konkretne sosy, zupy czy potrawy z jaj.
    Znajdziesz tu szczegółowe informacje takie jak wartość energetyczna czy ilość poszczególnych składników odżywczych. Sprawdzisz również ile dziennego zapotrzebowania dostarczy Ci dana potrawa lub produkt.

  • Mój schowek to miejsce przygotowane specjalnie dla Ciebie! Tutaj zapiszesz wszystkie ulubione produkty, posiłki i dni, a także wprowadzisz dania skomponowane przez Ciebie. Pozwoli to na szybkie i łatwe wprowadzanie ich do planu żywieniowego. Dzięki temu realizowana dieta pozostanie nie tylko skuteczną, ale również smaczną i dopasowaną do twoich preferencji.