Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapWtorek, 19 grudnia 2017 | 06:42:52 Postanowienia świąteczno noworoczne
Zrobie się na białą dame :D białe włosy porcelanowa buźka i do tego szczupłe wysportowane ciało.

Otkryłam kanał na YT pary "fitlovers" bardzo fajni ludzie (gość jest nieziemsko podobny do mojego kumpla , tylko ciała inne) Zmotywowali mnie ,że można wyglądać lepiej.
Jestem zadowolona z efektów ale niestety nie mam czasu by ćwiczyć (co mnie złośc bo mam wrażenie ze to tylko wymówka) jednak praca mgr jest ważniejsza, szczególnie że do końca tylko 2 miesiące a później wyścig szczórów. Mam nadzieje ze mój propotor zrezygnuje z planó otwartego wykładu po obronach .

Ale każdy kiedyś zadawał mgr i wie jak to jest [..]
Co do planów jak pisałm będę białą damą w dresie :D
Ci ludzie z fitlovers są niesamowicie motywujący. Musze się tylko rozeznać w tych wszystkich dietach białkowych,tłuszczowo białkowych, porcjach itp.
  1. Na poczatek po świętach wracam do treningów (po śiętach nie nie nie w święta. (mam nadzieje się uporać do wigili z bazą danych) )
  2. PO nowym roku usówam wszystkie słodycze z domu. (Dla wyjaśnienia, pracuje jako fizjoterapeutka w małym miasteczku więc tuludzie zawsze "do kawy" coś przyniosą i wszystko się mnoży razy 50 - stąd mam słodkości nie kupuje ich sama) - ale moze z tego bede miałą byznes mały:D
  3. ćwiczenia na początek grudzień styczeń z gym dla wrócenia do kondycji potem gym z jakimś lekkim cross. Styczeń musze poświęcić na diete z dietmap.
  4. dieta od marca robimy redukcje
  5. trzeba wdrożyć cardio (biegi wydają sie najlepszą opcją)
c.d.n (praca zarobkowa wzywa)
Komentarze (1)
Wtorek, 19 grudnia 2017 | 09:35:13 ankowalczyk 325

Pani Kamilo, świetne plany. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że uda się zrealizować wszystkie Pani plany. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap