Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapŚroda, 10 maja 2017 | 12:49:39 Pierwszy wpis - czas się przedstawić! :-)
Cześć wszystkim, którzy będą to czytać!

Zacznę od tego, że nazywam się Marta i jestem 24letnią mamą 3miesięcznego Leosia. Ciąża nie była planowana, ale jest to coś najpiękniejszego, co przytrafiło mi się w życiu! Leoś jest cudowny, ja szczęśliwa i mój chłopak również!
Kończę właśnie licencjat i korzystam z chwil macierzyństwa i wolnego czasu, który moge w 100% poświęcić mojemy synkowi!

Jak zapewne większość z Was wie, niestety po ciąży u 99% kobiet ciało wygląda zupełnie inaczej niż przed. Ja należę do tych 99%, więc żadne zaskoczenie:P, jednak mam motywację by to zmienić i dlatego tutaj jestem!
Karmić piersią skończyłam jakieś 1,5 miesiąca temu, ale dopiero teraz zabieram się za dietę - w końcu lato idzie, a pamiętajcie, że mamy to też kobietki które chcą wyglądać seksownie, zgrabnie i wciąż się podobać! :)

W ciąży przytyłam bardzo dużo : 20-30 kg. Po porodzie w ciągu 10 dni zrzuciłam 15 kg, a w kolejnych 2 miesiącach ok 6 kg. Niestety pojawiły się rozstępy, a przez szybki spadek wagi mam wrażenie, że piersi zaraz sięgną mi pępka :P

Stwierdziłam, że zacznę od samej diety(ruch, w niewielkiej póki co formie, zapewnia mi Leon :) ) aby pozbyć się zbędnego tłuszczu. Na rzeźbienie sylwetki i walkę z celulitem przyjdzie czas!

Zrobię sobie zdjęcia i przy kolejnym wpisie pokażę siebie, OMG, jak wyglądam i pozwolę Wam się przyglądać mojej metamorfozie (samozaparcie początkowe jest i liczę, że potowarzyszy mi do końca mojego celu! )

Wszystkie wymiary ciała, wagę i wzrost podam next time :)

Życzcie mi powodzenia, a tym które też podejmują teraz walkę - również trzymam kciuki!

M. :)


Komentarze (1)
Środa, 31 maja 2017 | 12:58:53 kasiacleo 367

Witaj, Powodzenia i trzymam kciuki. Pozdrawiam K.