Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapCzwartek, 2 lutego 2017 | 20:01:04 dzień drugi
Zaczynam przekonywać siebie że dam radę, tak psychicznie żeby moje ja w srodku stanowczo nie zaprotestowało przed zmianami. Zrobiłam małą wymianę przepisów (w sumie są fajne i jakoś nie bardzo nawet skomplikowane), raz program przywołał mnie do porządku i zaznaczył że skorygował kaloryczność posiłków. Chyba przez ilość. Zrobiłam też listę zakupów na cztery dni i ją wydrukowałam. Zaczynam w sobotę. Nie wiem jak sobie poradzić w sytuacjach kiedy mam na przykład spotkanie z przyjaciółkami w przyszłym tygodniu. Tak na chwilę przerwać dietę? A później od razu z powrotem na dietę? Czy nie iść na spotkanie (mamy raz w miesiącu takie spotkania i zawsze się uśmiejemy, ale też kieliszek dobrego winka zawsze się wyleje....). Jak sobie radzicie w takich sytuacjach? A ja bardzo chcę schudnąć!!!


Komentarze (2)
Piątek, 3 lutego 2017 | 09:36:15 ankowalczyk 325

Dzień dobry, jeżeli raz w miesiącu pozwoli sobie Pani na lekkie odstępstwo od diety, naprawdę nic się nie stanie. Chodzi mi tu głównie o spożycie alkoholu. Dieta w Hashimoto jest planem eliminującym gluten , a także produkty mleczne. Warto jednak stronić od produktów, które zawierają ww. składniki. W tym wypadku lepiej być konsekwentnym. Jednakże absolutnie proszę nie rezygnować ze spotkania. Dieta to nie choroba zakaźna, nie trzeba unikać w jej trakcie innych ludzi :) Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Poniedziałek, 13 marca 2017 | 13:17:21 Fasolciaa 2

Ja w takich sytuacjach po porostu tylko testuje przysmaki...ewentualnie delektuje się każdym kęsem...Czasem szukam na stole czegoś co jest lekkostrawne, zdrowe bo i akie przekąski się zdarzają. Gdy jestem w restauracji zamawiam sałatkę lub zupkę nie tłustą jeśli jest w karcie. A winko ... od lampki wina jeszcze nikt nie przytył, prawdopodobnie nawet dobrze wpływa na nas. Więc nie ma co się przejmować... na imprezie nie jeść ciasta, słodyczy, deserów ...tylko sięgnąć po owoce lub sałatkę owocową...i podstawa Nie opychać się :) Powodzenia.