Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapNiedziela, 19 czerwca 2016 | 21:54:59 Nie ważne ile razy upadasz...
Na początku czerwca wykupiłam sobie dietę. Na 3 miesiące żeby było łatwiej się zmobilizować. Przejrzałam konto z uwagą, przeanalizowałam jadłospis. Sposobała mi się forma tego wszystkiego. Na możliwość prowadzenia bloga miałam sceptyczne nastawienie. Szczerze, olałam to a skupiłam się na jadłospisach. Codziennie z Koleżanką zdawałyśmy sobie raporty z wykonanych ćwiczeń, wypitej wody oraz czystej michy... Sylwia trzyma się super. Ja dużo trudniej... Po tygodniu diety i wyjazdach, które trafiły się w między czasie, zwątpiłam w dietę, nie trzymałam się jadłospisów. Później znowu próbowałam... I znowu nic z tego nie wychodziło. Po raz kolejny zawiodłam samą siebie....
Dzisiaj wróciłam z kolejnego wyjazdu. Oczywiście dieta nie była trzymana, słodkie wpadło w zbyt dużej ilości... Usiadłam wieczorem na kanapie i zaczęlam się zastanawiać nad tym wszystkim.... Postanowiłam spróbować kolejny raz. Zmieniłam dietę - wcześniej moim celem było ytrzymać wagę, teraz chciałabym zrzucić 5 kg. Zacznę od wtorku. Żebym miała czas na zrobienie zakupów, przeanalizowanie każdego dnia. No i postanowiłam założyć tego bloga. Może on mi dodatkowo pomoże się zmotywować? Może Wy mi pomożecie?

NIE WAŻNE ILE RAZY UPADASZ, WAŻNE ILE RAZY WSTAJESZKomentarze (5)
Poniedziałek, 20 czerwca 2016 | 07:59:18 SweetHarmony 30

Blogi pomagają :) Nie tylko te, które piszemy, ale też te, które czytamy, kiedy widzimy, że u innych to działa ;) Powodzenia, trzymam kciuki :)

Poniedziałek, 20 czerwca 2016 | 09:03:45 alka666 224

Pomożemy! Najważniejsze jest to, że wiesz czego chcesz. A wiesz o tym, bo znalazłaś się tutaj z postanowieniem mocno przemyślanym. Lepsze to, niż impuls przelatujący przez głowę, a potem ulatujący równie szybko, jak kamfora. Początki są trudne. Mnie jest ciężko w ogóle coś zgubić, ale nie upadam na duchu, staram się przynajmniej i walczę każdego dnia. Słabości zdarzają się, jesteśmy ludźmi niedoskonałymi - na szczęście! W słabościach odkrywamy swoją moc, bo wiemy z czym walczyć. Powodzenia! Ala.

Poniedziałek, 20 czerwca 2016 | 09:49:08 kasiacleo 367

My pomożemy zawsze :) Jak widzisz po wpisach grupa wsparcia jest więc dostaniesz pochwałę i OPERa jak będzie trzeba ;) Trzymam kciuki. Pozdrawiam K.

Poniedziałek, 20 czerwca 2016 | 21:17:24 Scorpionowa91 9

Dzięki ;) OPR oczywiście też mile widziany ;) przeważnie jest on dużo lepszy niż klasyczne głaskanie po głowie ;) Jutro zaczynam! Wprawdzie nie miałam kiedy dzisiaj zrobić zakupów, ale nie ma zmiłuj ;)

Poniedziałek, 20 czerwca 2016 | 22:02:00 slonko33 1

Kochana - dużo juz razem osiągnęłśmy i drugie tyle jeszcze przed nami... Wiadomo,że zdarzją się słabsze dni kiedy nie ma sie na nic ochoty ale trzeba zapomnieć i iść dalej w dobrym , wytyczonym kierunku. Pamiętaj,że jestem i zawsze możesz liczyć na dobre słowo a jak tzreba to mocny kopniak w d.....tez sie znajdzie :) Buziaki