Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapŚroda, 18 maja 2016 | 08:32:56 Dzień 35
Brakuje mi energii. Nie wiem z czego to wynika. Czy z przepracowania czy ogólnie taki stan organizmu. @ się kończy więc może za chwilę wrócę do siebie.

Kupiłam wspomagacz w odchudzaniu. Get Slim Morning Noble Health. Jestem bardzo ostrożna w stosunku do takich preparatów, ale że robiłam inne zakupy, a to było w promocji, stwierdziłam że przetestuje. Zielona kawa, zielona herbata, chrom, witaminy z grupy B, ekstrakt papryki. Dobrze znane mi "wspomagacze", które są w większości takich preparatów. Łykam już kilka dni więc jak skończę opakowanie będę w stanie stwierdzić, czy spalam szybciej niż na samej diecie. Na razie włączyło mi się wieczorne szafko-szukanie wrrrr.


Komentarze (2)
Piątek, 20 maja 2016 | 02:22:35 endepandan 9

Eee, no tak to ja się nie bawię! Wytrwały autorytet, konsekwentny podróżnik w drodze do wersji 0% tłuszczu takie numery praktykuje? Sio, diety pilnować, a nie chemią się truć. Dzieci patrzą, jaki to przykład? Matka w Polsce zawsze daje radę!

Piątek, 20 maja 2016 | 08:08:50 kasiacleo 367

Endepandan, hahaha dziękuję za ustawienie do pionu :) pilnuję diety i właśnie chyba po tym wynalazku tak się źle czuje... Dlatego dzisiaj już nie wzięłam rano tego badziewia