Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapPoniedziałek, 23 maja 2016 | 09:00:59 Dzień 40
Weekend minął niepostrzeżenie, pogoda rozpieszczała więc prawie połowę czasu spędziłam z dziećmi na powietrzu. Cudownie jest posiedzieć na zielonej trawie i poczytać książkę, czy usiąść na ławce w parku i posłuchać śpiewu ptaków. Korzystam z uroków wiosny, chociaż temperatura już letnia i łapię witaminkę D :)

Spódnice, które były opięte coraz luźniejsze, sukienki można ubrać bez "modelujących dodatków" i nie wygląda się źle :) a w szpilkach wreszcie nie jest ciężko chodzić... Jednak większa waga dość przeszkadzała w noszeniu obcasów. Nadal do pracy biegam w balerinkach bo szybciej po krzywych chodnikach się przemieszczać bez szpilek, ale w pracy mogę sobie pozwolić na 10 cm więcej :)

Waga nadal bez baterii, złości mnie to coraz bardziej ;)

Pozdrawiam Czytających


Komentarze (2)
Poniedziałek, 23 maja 2016 | 10:48:55 endepandan 9

Baterie do wagi można też nabyć w kiosku, stacji benzynowej, sklepiku osiedlowym, większym markecie czy galerii handlowej. Pytanie czy chodzi o baterie czy o to co dzięki nim będzie można zobaczyć na wyświetlaczu. Myślę, że to bez znaczenia, bo jak wracasz do "szpilek" i pozostawiasz "modelujące dodatki" to centymetry i kilogramy coraz mniejsze :-)

Poniedziałek, 23 maja 2016 | 12:08:13 kasiacleo 367

No właśnie nie ma, bo to są płaskie okrągłe, a nie typu paluszki AA czy AAA :) ;) Tego co wyświetli waga nie obawiam się :)