Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapŚroda, 11 maja 2016 | 08:00:46 I love Dietmap
Wczoraj kolejny raz zmieniłam dietę, ale głownie ze względu na ilość posiłków. Wcześniej miałam ustalone 4 co w dni wolne było zdecydowanie niekorzyste, ponieważ chodziło za mną szukanie po szafkach itp.
I kolejny raz zachwyca mnie Dietmap i możliwości generowania diety, rozpatrzyłam kilka wariantów na 5 posiłków i zrezygnowałam z diety zbilansowanej ze względu na koszt tej diety, różnorodność produktów powodowała, że mam w lodówce różne zaczęte produkty, które nie wiem kiedy znów zużyję... szkoda mi wyrzucać, więc przestawiałam dietę pod zawartość lodówki, ale i tak trochę zostało.

Ostatecznie jestem na diecie wygodnej z 5 posiłkami... mam nadzieję, że mi się nie odwidzi...

Aaaaa i w wadze wyczerpała się bateria... nim kupię nową liczę na znaczny spadek wagi :)

Pozdrawiam czytających


Komentarze (2)
Czwartek, 12 maja 2016 | 12:39:09 ankowalczyk 325

Dzień dobry, dietę zbilansowaną cechuje różnorodność, dlatego też trzeba być na to przygotowanym. Stąd też pomysł na dietę wygodną, jako a1ternatywę. Czyli wciąż różnorodnie, ale powtarzalnie, przez co oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. Mam nadzieję, że ta dieta okaże się dla Pani dobrym wyborem. Trzymam mocno kciuki! Pozdrawiam serdecznie: Dietetyk DietMap

Piątek, 13 maja 2016 | 08:06:16 kasiacleo 367

Dzień dobry Pani Anno, pamiętam o tej informacji z maila od Pani. Niestety mój budżet pokazał, że dieta zbilansowana nie jest dla mnie i mimo, iż pasowała mi bardzo i bardzo smakowała. Ja też mam nadzieję, że więcej zmian nie będzie :) Pozdrawiam K.