Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapPoniedziałek, 29 sierpnia 2016 | 07:13:52 Grubo...
Chciałbym napisać "schudłem 20 kilo, grubo", ale niestety nie. Grubo to się czuję po kolejnym upojnym łikendzie więc od dziś tylko kawa i sucharki. Stanąłem miesiąc temu na wadze 105 i nie drga w żadną stronę - nic dziwnego, w końcu wakacje, wyjazdy, lody, piwo i takie tam... ale starczy tego wszystkiego. Dzieciaki wracają do szkoły a ja do dokładniejszego pilnowania się planu żywieniowego.

Te kawa i sucharki to taka przenośnia, niech się pani Ania nie martwi, będę też pił wodę i patrzył dużo na reklamy pizzy!

Swoją drogą czytałem ostatnio, że cukrzykom i obżartuchom coraz częściej proponuje się wyśmianą swego czasu dietę wysokotłuszczową, bo naukowcy odkryli, że przez półwiecze oszukiwali nas i samych siebie a wyniki badań ewidentnie pokazują, że tłuszcze nasycone są super* ... to kiedy będzie na DietMap taka dieta do wyboru? Pojadłbym golonki :)

* - http://www.focus.pl/magazyn-focus/focus/2016/9

PS. moje tagi tego wpisu: tłuszcz, tłuszcz, tłuszczyk, smalczyk, golonka
Komentarze (2)
Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 | 10:56:56 ankowalczyk 325

Dzień dobry, już się zmartwiłam tą kawą i sucharkami. Dobrze, że jakaś woda się przydarzy,. A , i proszę jeszcze pamiętać, że sucharki powinny być pełnoziarniste. Przy takiej diecie , szybko waga poleci w dół, to mogę Panu zagwarantować, jednak co mądra, zdrowa dieta- to bezpieczna dieta. Trzymam kciuki na powakacyjny detoks, a tym samym postępy w utracie kilogramów. Pozdrawiam serdecznie! :)

Środa, 31 sierpnia 2016 | 08:22:56 kasiacleo 367

Trzymam kciuki za powrót do szkolnego trybu życia, mnie też on czeka :)