Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapCzwartek, 5 października 2017 | 08:09:51 KOLEJNE PODEJŚCIE
Cześć!
Robię kolejne podejście do tematu odchudzania. Zaplanowałam -4kg w 6 miesięcy. Tym razem długoterminowo będę pod wskazówkami DietMapu i mam nadzieję, że okres jesienno-zimowy będzie bardziej sprzyjającym. Na początek wybieram dietę kompletnie inną od moich preferencji. Nie jestem chora na tarczycę, ale chcę "zaszokować" organizm, że nie dostanie "jak zawsze" czegoś prostego, łatwego i zbilansowanego.
Mam nadzieję, że wytrwam w jadłospisach, że będzie mi się chciało systematycznie przygotowywać posiłki i że szybko się nie zniechęcę. Początek zawsze jest ambitny, ale gdy nie ma efektów i przychodzi rozczarowanie to jakoś nawet logować się nie chce... Chciałabym, żeby przynajmniej dwa miesiące dały mi konkretny spadek, przede wszystkim obwodu brzucha. Do Świąt i Sylwestra dobrze byłoby coś ruszyć z tematem ;-)
A tymczasem dzień pierwszy - zaczynam z poranną wagą 68,2 kg.


Komentarze (2)
Wtorek, 10 października 2017 | 08:30:48 ankowalczyk 325

Dzień dobry, bardzo mocno trzymam kciuki, by tym razem się udało. Po niezbędne porady, jak zawsze, zachęcam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMao

Środa, 11 października 2017 | 21:05:13 vinskot@wp.pl 6

Dziękuję za wsparcie. Na pewno skorzystam z Pani porad :)