Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapSobota, 16 lipca 2016 | 20:32:32 4 tygodnie
Cześć!

To mój pierwszy wpis na DietMap. Dietę stosuję od 20.06, ale postanowiłam dodać tutaj wpis, bo chyba mam jakiś "kryzys".W poniedziałek minie dokładnie 4 tygodnie od momentu podjęcia przeze mnie próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Wczoraj się mierzyłam i niestety nie widzę rezulatatów z zgubionych centymetrach. Najgorsze jest to, że nie mam w domu wagi!(wiem jaka była waga startowa) Przez to, że nie widzę ubytku w obwodach tracę motywację. Co zrobić? Lecieć jutro z samego rana do najbliżeszgo sklepu po wagę i liczyć, że masa ciała się zmieniła? Widzę, że czuję się lepiej, mam więcej energii oraz lepszy humor, ale to nie wystarcza w tym momencie :/ Czekam na jakąś radę z Waszej strony :)


Komentarze (4)
Poniedziałek, 18 lipca 2016 | 08:20:07 kasiacleo 367

Ja zawsze mówię, żeby sprawdzać po ubraniach :) zmierz coś co Cię bardzo opinało i zobaczysz czy jest utrata wagi :) a może masz @ i dlatego odczuwasz kryzys, hormony lubią wpływać na nasze samopoczucie :)

Poniedziałek, 18 lipca 2016 | 20:14:36 SweetHarmony 30

Witaj! U mnie w piątek minęło 4 tygodnie diety, do tego ćwiczę prawie codziennie po 30 minut. Schudłam 2,3kg a w centymetrach praktycznie bez zmian. W ubraniach też za dużej różnicy nie ma, a przecież po pierwszych czterech tygodniach powinna być spora różnica, bo potem pojawiają się zastoje w spadku... Cóż, ja wykupiłam pakiet na 3 mce, więc tyle przetrwam, ale już widzę, że założonego celu raczej nie osiągnę w tym tempie. W każdym razie samo to, że waga pokaże mniej, jeśli nie ma różnicy w wymiarach, na niewiele się zda. Więc jeśli waga ci nie jest niezbędna, to nie ma sensu kupować. Ja zrobiłam sobie zdjęcia "przed". Na zdjęciach "po" widać drobne różnice, ale myślę, że bardziej spowodowane aktywnością fizyczną, a nie chudnięciem samym w sobie. Może cyknij teraz fotki i za miesiąc porównasz ;)

Wtorek, 19 lipca 2016 | 18:16:57 malinowa32 1

SweetHarmony, ja mam dokładnie tak samo, że mam dietę na 3 miesiące, a po 4 tyg. efektó brak :/ Nie wiem czy będę kontynuować po tych 3 miesiącach, może poszukam czegoś na innym portalu lub sama sporóbuję, a bazie tego czego się dowiedziałam (inny sposób żywienia, więcej nabiału) do tej pory... A ze zdjęciami spóbuję, że rzeczywiście coś to da :)

Środa, 20 lipca 2016 | 14:42:45 ankowalczyk 325

Dzień dobry, wiemy dobrze, że różne mogą być powody nieskuteczności diety. Aby odkryć, co w Pani przypadku uniemożliwia redukcję masy ciała, zachęcam do kontaktu w prywatnej wiadomości. Proszę nie tracić ducha walki, jeszcze wszystko można na tej drodze zmienić. Pozdrawiam serdecznie: Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap