Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Dieta bezglutenowa (3)
     
     

Bezglutenowe znaczy BEZ GLUTENU, a nie pozbawione glutenu

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2015-07-03
Piątek, 3 lipca 2015 | 22:40:25 odpowiedz cytuj
Jako Hashimotka, osoba ze stanem zapalnym tarczycy weszłam tutaj po inspiracje bezglutenowe i bezmleczne. Niestety tych dwóch opcji nie mogę połączyć, a i dieta bezglutenowa obfituje w produkty modyfikowane, bo w naturze zawierają gluten.

Na tą chwilę czuję rozczarowanie.
Odpowiedzi (4)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2015-03-16
Poniedziałek, 6 lipca 2015 | 09:34:51 odpowiedz cytuj
Piątek, 3 lipca 2015 | 22:40:25 ninaka pisze:

Jako Hashimotka, osoba ze stanem zapalnym tarczycy weszłam tutaj po inspiracje bezglutenowe i bezmleczne. Niestety tych dwóch opcji nie mogę połączyć, a i dieta bezglutenowa obfituje w produkty modyfikowane, bo w naturze zawierają gluten.

Na tą chwilę czuję rozczarowanie.
Bo za taką cenę nikt nie ułoży tak trudnej diety... Proszę iść do prawdziwego specjalisty, który pomoże, a nie zaszkodzi...
Administrator
Poniedziałek, 13 lipca 2015 | 12:41:54 odpowiedz cytuj
Piątek, 3 lipca 2015 | 22:40:25 ninaka pisze:

Jako Hashimotka, osoba ze stanem zapalnym tarczycy weszłam tutaj po inspiracje bezglutenowe i bezmleczne. Niestety tych dwóch opcji nie mogę połączyć, a i dieta bezglutenowa obfituje w produkty modyfikowane, bo w naturze zawierają gluten.

Na tą chwilę czuję rozczarowanie.

Dzień dobry,

dieta bezglutenowa w naszej propozycji zawiera nie tylko naturalnie pozbawione glutenu produkty, ale również produkty typowo stosowane w dietach bezglutenowych czołowych producentów z certyfikatami. Jeśli nie są one przez Panią akceptowane, może Pani dowolnie wymieniać produkty na inne, lub tez usuwać je z planu. Oferujemy całkowite zarządzanie swoim planem żywieniowym. Jednych możliwość używania w swoim jadłospisie produktów gotowych bezglutenowych (takich jak chleb, mąka, czy makarony) zadowoli, innych nie. Nie ma jednorazowych rozwiązań. Zachęcam więc do korzystania z możliwości, które daje program i dowolnego komponowania swojej diety z produktów dostępnych w naszych bazach danych.

Pozdrawiamy:
Zespół DietMap.pl

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2016-07-03
Niedziela, 3 lipca 2016 | 13:34:58 odpowiedz cytuj
Piątek, 3 lipca 2015 | 22:40:25 ninaka pisze:

Jako Hashimotka, osoba ze stanem zapalnym tarczycy weszłam tutaj po inspiracje bezglutenowe i bezmleczne. Niestety tych dwóch opcji nie mogę połączyć, a i dieta bezglutenowa obfituje w produkty modyfikowane, bo w naturze zawierają gluten.

Na tą chwilę czuję rozczarowanie.
czuje dokładnie to samo :(
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-10-31
Czwartek, 3 listopada 2016 | 10:37:29 odpowiedz cytuj
ja dopiero zaczęłam z tą dietą - jak na razie jest dobrze. Jeśli jakiś produkt mi nie odpowiada to go wymieniam. Może przez te parę miesięcy coś się poprawiło w przygotowaniu diety. Choć powiem tak ja ją traktuję jako ułatwienie w planowaniu posiłków - na bazie tego co mi zaproponowano wiem jaką dany posiłek ma kaloryczność i proporcje - białka, węglowodanów i tłuszczów.

Zaloguj się aby dodać post.