Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Diety DietMap (20)
     
     

wygodna czy skuteczna

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-07-26
Wtorek, 2 sierpnia 2016 | 08:07:35 odpowiedz cytuj
HEj ! :)

Mam pytanie czy dieta wygodna jest skuteczna? kiedy powinny być 1 efekty bo w stosunku do diety dukana to ma ona duzo wiecej posiłków i zauwazyłam ze jestw niej bardzo duzy procent węglowodanów czy to nie wpływa na skuteczność diety?

Dzieki za odpowiedz :
Odpowiedzi (4)
Administrator
Poniedziałek, 8 sierpnia 2016 | 12:15:08 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

jeśli chodzi o dietę wygodną to jej skuteczność u każdego jest bardzo różnorodna. Jest to podyktowane dużą indywidualizacją żywienia każdego z nas. W zależności od obranego celu każdy z nas dokonuje innych sukcesów. I to jest chyba najpiękniejsze w dietetyce. Dlatego też zachęcam Panią do wypróbowania na samej sobie zbawiennego działania diety wygodnej.

W razie dodatkowych wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-08-11
Czwartek, 11 sierpnia 2016 | 11:53:45 odpowiedz cytuj
Mógłby ktoś przyblizyć o jaką diete chodzi? Jestem nowa na forum i nie bardzo jeszcze się wdrożyłam w całe działanie... Na czym polega ta dieta wygodna? ktoś jakiś link, coś?
Administrator
Piątek, 12 sierpnia 2016 | 09:25:13 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,
witam w programie DietMap. Jeśli chodzi o dietę wygodną, to zakłada ona wygodę przygotowywanych posiłków i maksymalną oszczędność czasu. W związku z tym plany żywieniowe obejmują przygotowywanie posiłków raz na dwa dni. Dodatkowo zaplanowane potrawy składają się z surowców szeroko i łatwodostepnych w najbliższych, nawet osiedlowych sklepikach. Dodatkowym założeniem jest ograniczenie używanych produtków spożywczych do minimum, czyli oszczędność, tym razem finansowa.

W razie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: porady@dietmap.pl

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 4
Dołączyła: 2017-08-29
Wtorek, 29 sierpnia 2017 | 15:48:19 odpowiedz cytuj
Wszystkie diety, niezależnie od nazwy, są takie same. Nazwa to tylko chwyt marketingowy.....

Zaloguj się aby dodać post.