Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Pytania i porady (27)
     
     

kawa

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 4
Dołączyła: 2017-01-05
Niedziela, 22 stycznia 2017 | 19:23:41 odpowiedz cytuj
Witam, a co z kawą? Jeśli piłam do tej pory, nawet dwie dziennie z mlekiem i cukrem? Jestem w stanie ograniczyć picie kawki, mogę jej nie słodzić. Ale czarna czy mlekiem? jedna dziennie może być?
Odpowiedzi (2)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 18
Dołączyła: 2016-12-26
Niedziela, 22 stycznia 2017 | 20:05:15 odpowiedz cytuj
Ja w mojej diecie mam kawę.
Na razie w ciągu trzech dni była raz,
ale zawsze cos.
Administrator
Poniedziałek, 23 stycznia 2017 | 09:55:58 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

włączenie do diety kawy z mlekiem nie niesie ze sobą negatywnych skutków w jej efektywności. Jednak aby prawidłowo korzystać z dobroczynności jej naparów, należy zachować umiar i rozsądek w jej codziennym spożyciu. Wiele źródeł naukowych opisuje i potwierdza, że picie dwóch filiżanek kawy na dobę (co równa się z dostarczeniem około 300mg kofeiny) jest bezpieczne dla zdrowia i nie zaburza żadnych procesów metabolicznych. Aby zminimalizować odwadniający efekt naparów kawowych, każdą wypitą ich szklankę należy wyrównać spożyciem szklanki wody. Dodatek mleka do kawy niesie ze sobą nieznaczny wzrost kaloryczności tego napoju. Nie ma zatem powodu do obaw, jednak biorąc pod uwagę ogólne zasady diety odchudzającej, polecałabym zastosowanie w swojej diecie mleka i produktów mlecznych, które w 100g produktu będą zawierać od 1,5 do 2 g tłuszczu.

Jeśli zaś chodzi cukier, radziłabym z niego zrezygnować.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.