Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapCzwartek, 30 czerwca 2016 | 10:19:50 Dzień 93 - połowa za mną! :)
Niesamowite... Ależ szybko minęły te pierwsze trzy miesiące diety. W tym momencie waga nie spada już tak szybko w dół. Ale od 30 marca to już ponad 15 kg mniej. I wiecie co? Muszę całkowicie wymienić garderobę. Wszystkie ciuchy sprzed diety mogę jedynie spakować w worek i wrzucić gdzieś w czeluści szafy (na wypadek gdyby dopadł mnie efekt jo-jo, czego jednak nie planuję :)). Niestety jednak nadal ważę za dużo. Niby nie mam już nadwagi, ale same wiecie jak jest... Efekty mobilizują, przydałoby się jeszcze 10 kg zrzucić. Wtedy będę w pełni usatysfakcjonowana. :)

Wczoraj niestety skusiłam się na kawałek ciasta biszkoptowego (tłumaczę sobie to tym, że nie chciałam robić przykrości koledze podczas jego imienin, ale prawda jest taka, że to po prostu była moja chwilowa słabość).
Mam jednak nadzieję, że szybko ten kawałek spaliłam po południu, prowadzę dość aktywny tryb życia.

Powiedzcie mi dziewczyny ile czasu kręcicie hula hoop jednorazowo? Czy 20 minut hula hoop z wypustkami wystarczy? Czy to jednak za mało? Kręcę od dłuższego czasu, więc nie mam problemów z krwiakami, ale może powinnam kręcić dłużej?

Trzymam kciuki za każdą DietMapmaniaczkę!


Komentarze (4)
Czwartek, 30 czerwca 2016 | 11:53:52 ankowalczyk 325

Dzień dobry, ogromnie się ciesze z Pani efektów. Miło czyta się takie "sprawozdania" pisane z pasją i nową miłością nie tylko do dietetycznego żywienia i aktywności fizycznej, ale do szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Widzę, że powoli przestaje się Pani starać, to samo wychodzi z Pani: aktywność, zdrowe jedzenie, zadowolenie i większa pewność siebie. Trzymam kciuki za dalsze efekty, choć wiem, że już nie są potrzebne :) Pozdrawiam serdecznie: Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Czwartek, 30 czerwca 2016 | 12:13:21 kasiacleo 367

Brawo :) super wynik. Jak czytam o tym, że ważysz za dużo czuję się bardzo gruba ;), a tak serio,najlepiej jest, żebyś to Ty się dobrze czuła w swoim ciele. Zmiana garderoby nadszarpnie pewnie budżet, ale jest teraz dużo wyprzedaży, więc powinnaś coś fajnego znaleźć w dobrej cenie :) Co do kręcenia hh, jak wszystkie ćwiczenia żeby przyniosły efekt potrzebują minimum 30 minutowego czasu, tak głosi teoria, ale znalazłam takie coś http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/wyzwanie-hula-hoop-smukla-talia-i-mocny-brzuch-w-30-dni_43339.html może fajnie pomóc ;). Pozdrawiam K.

Czwartek, 30 czerwca 2016 | 21:50:41 alka666 224

Świetnie! Oby tak dalej! Ja też słyszałam, że najlepsze efekty dają co najmniej 30 minutowe treningi.

Piątek, 1 lipca 2016 | 00:13:41 arszemelika 29

Dziewczyny! Dziękuję za piękne słowa! A Pani - Pani Aniu - za cudowną dietę! :) Wyzwanie hula hoop jest bardzo kuszące, tylko chyba moim ciężkim kołem z wypustkami mogę kręcić tylko w talii, na brzuchu i ewentualnie na biodrach, inaczej byłoby to niebezpieczne. :) Ale zawsze można kupić drugie mniejsze kółko. Ale chyba dziewczyny pójdę za Wasza radą i wydłużę czas kręcenia na początek :D. Uwielbiam wyprzedaże :) Szczególnie teraz po diecie, gdy mogę przymierzyć znacznie więcej ubrań :D Trzymajmy się w swoich postanowieniach :)