Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map
Czwartek, 7 lipca 2016 | 22:10:27 No to hulam! :)
Witajcie!
Tak, jak mi dziewczyny pewnego dnia doradziłyście - wydłużyłam hulanie o kolejne 10 minut. 30 minut dziennie i czuje się świetnie :). Dieta ok, chociaż ostatnio waga spada w dół baaaardzo mozolnie. Czyżby organizm przyzwyczaił się już do takiego żywienia? Może powinnam bardziej restrykcyjną dietę teraz zastosować?
Dziś zamiast obiadu z diety DietMap zjadłam przecudowną fasolę szparagową. Tak - przyznaję - jestem od niej uzależniona, podobnie, jak od brokuła, kalafiora i szpinaku. Mniam!
W mieście, gdzie pracuję jest cukiernia, w której pieką niesamowite jagodzianki i odkąd jest na nie sezon, ciągle czuję ich zapach. Mam na nie wielką ochotę i pomyślałam, że przecież mogę zrobić sama - dietetyczną wersję jagodzianek, zamiast zwykłej mąki - żytnia razowa, zamiast cukru - jakiś słodzik z apteki, no i świeże jagody. Tylko nie wiem, czy mogę na diecie sobie na to pozwolić. Jak myślicie? Boję się, że gdy spróbuję to....popłynę...i utonę. A tego bym nie chciała. Chyba nie zniosłabym efektu jojo po długiej walce o swój cel. W głowę ciągle wbijam sobie moje motto: Believe in yoursef, believe you can and do what you love!

Jak Wam minął dzień? :) Pozdrawiam!


Komentarze (5)
Piątek, 8 lipca 2016 | 08:26:22 kasiacleo 367

Jesteś zmotywowana i nie pozwól sobie na ustępstwa, naprawdę ciężko wrócić do pionu... Jeżeli jeszcze nie zrealizowałaś swojego celu to nie odpuszczaj :)

Piątek, 8 lipca 2016 | 08:31:10 SweetHarmony 30

Ja bym zrobiła małą porcję, zostawiła sobie jedną sztukę, a resztą obdarowała innych ;)

Piątek, 8 lipca 2016 | 08:48:16 alka666 224

Walcz z tym tak długo jak dasz radę. A jeśli już poddasz się, to zrób jak wyżej : jedną sztukę zjedz, resztę rozdaj ;-)

Piątek, 8 lipca 2016 | 15:46:08 ankowalczyk 325

Dzień dobry, nie widzę powodu, dla którego miałaby Pani tych jagodzianek mnie zrobić. Jestem ciekawa Pani dietetycznej wersji tego ciastka. Jednakże proszę pamiętać tak, jak mówiły osoby wyżej, że szkoda efektów, o które Pani się tak bardzo starała. Może by zamienić te jagodzianki, gotując sobie na obiad makaron pełnoziarnisty z twarogiem, świeżymi jagodami z jogurtem? Co Pani o tym sądzi? Pozdrawiam serdecznie: Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Piątek, 8 lipca 2016 | 21:49:05 arszemelika 29

Jest Pani niezastąpiona Pani Aniu! Już zapomniałam o jagodziankach a mam ogromną ochotę na makaron z jagodami :D, dziękuję. :) No i dziękuję dziewczyny: SweetHarmony, alka666, kasiacleo - jesteście wielkie! Pozdrawiam! :)